Kegel Błażusiak

O nas

Jesteśmy od 1997 roku czyli 20 lat Autoryzowanym Partnerem Firmy KEGEL - BŁAZUSIAK. Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż odzieży roboczej , obuwia roboczego oraz wszystkich produktów tej  firmy za pośrednictwem internetu.
W skład naszej oferty wchodzą zarówno pojedyncze ubrania robocze, jak również całe komplety umożliwiające bezpieczne i skuteczne wykonywanie swoich zadań w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i w niesprzyjającym środowisku przemysłowym. Proponujemy odzież i obuwie marki Kegel Błażusiak, w tym ubrania medyczne, gastronomiczne, antystatyczne, HACCP i CE, rękawice i wiele innych, które odpowiadają najwyższym standardom i dostosowane zostały do prowadzenia rozmaitych działań. Oferujemy także bieliznę termoaktywną oraz akcesoria samochodowe w postaci pokrowców czy dywaników ochronnych.
Naszą ofertę charakteryzują atrakcyjne ceny oraz ogromna różnorodność asortymentu produktów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Odzież robocza dostępna w asortymencie Marco odznacza się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu możecie Państwo postawić na komfort i bezpieczeństwo pracy, dołączając tym samym do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
__